Strona główna > Kolonie - obozy > Oferta Obozu Sportowego - Akrobatyka - Parkour - Nauka Pływania 2023r
Oferta Obozu Sportowego - Akrobatyka - Parkour - Nauka Pływania 2023r PDF Drukuj Email
Wpisany przez Grazyna   
piątek, 22 marca 2013 10:14

NOWA str. http://www.tkkf-otwock-osa.pl/kolonie-obozy/kolonie-obozy

OBÓZ SPORTOWY

SEKCJI AKROBATYKI -TKKF Apollo

dla początkujących i zaawansowanych

Dla dzieci i młodzieży spoza sekcji treningowych


Zapraszamy na obóz znajomych, rodzeństwo, którzy również w sposób

aktywny chcieliby spędzić z nami wakacje.

 

Program obozu:

 

Obóz przeznaczony dla osób trenujących w sekcjach

sportowych naszego i z poza naszego Klubu.

 


NAJLEPSI TRENERZY

 

Zapewniamy najlepszą  kadrę! Każdy z Trenerów to doświadczeni sportowcy w tej dziedzinie sportu.

 

  • Dla sekcji akrobatyki, parkour, codzienne treningi na profesjonalnym sprzęcie pod opieką wysoko wykwalifikowanej kadry, w blokach treningowych 2 x dziennie na hali sportowej lub Sali na ośrodku. 2-TRENINGI OBOWIĄZKOWE, trzeci trening dla chętnych.

UWAGA!!! Jeden dzień przerwy treningowej na program dodatkowy

SZYBKIE POSTĘPY


Codziennie odbędą się 2-3 treningi, co umożliwi twojemu dziecku szybkie i widoczne postępy. W trakcie pobytu na obozie odbędzie się tyle treningów ile obejmują 4 miesiące codziennych regularnych zajęć na sali!

 

UWAGA!!! Jeden dzień przerwy treningowej na program dodatkowy.


NIE TYLKO TRENINGI – MOC  ATRAKCJI


Oprócz codziennych treningów, uczestnicy będą mieli zapewniony szeroki program zajęć dodatkowych. Wśród atrakcji nie zabraknie  wieczorów filmowych oraz zabaw i konkursów integrujących dla wszystkich uczestników obozu. Wykorzystamy również położenie ośrodka i atrakcje wodne na plaży strzeżonej przez ratownika WOPR.


W PROGRAMIE PONADTO:

WALKI SUMO - to świetna zabawa polegająca na gibkości, sprytu, i siły.

*KU    KULE  WODNE: jest t zabawa umożliwiająca bieganie po wodzie nie mocząc się.

* ZĘCIA WSPINACZKWE I LINOWE

* M   MOZTST ZAUFANIA- (zabawa polega na pokonaniu mostu linowego przez dwie osoby (w poziomie rozwieszone są dwie     równoległe liny). Uczestnicy zabawy trzymając się nawzajem muszą przejść na drugą stronę mostu). Przy asekurowani.

*D     DZIURAWY MOST- zadaniem dwóch uczestników jest pokonanie mostu linowego przy użyciu trzech wąskich desek.

*WI   WIEŻA - czyli wychodzenie po skrzyniach

*TY    TYROLKA DO WODY-  i wiele innych szaleństw ekstremalnych.

 

DZIEŃ SPORTU – uroczyste obozowe igrzyska sportowe z niesieniem pochodni, odśpiewaniem Hymnu oraz uroczystym uhonorowaniem zwycięzców. W programie dużo niespodzianek.


WARSZTATY TWÓRCZOŚCI I KREATYWNEGO MYŚLENIA -  kreatywność przydaje się w każdych okolicznościach życia i coraz częściej jest wymagana przy różnych sytuacjach. Jak pobudzić się do kreatywnego myślenia?


GRY TERENOWE – dla starszych uczestników – nocna wyprawa w poszukiwaniu zaginionych uczestników którzy ulegli katastrofie helikoptera, oraz Frankenstein!


GRY I ZABAWY TAKTYCZNE - zadaniami uczestników będą: wyznaczanie celów, opracowywanie najlepszej taktyki i jej realizację. W tych konkurencjach liczy się spryt, odwaga, szybkość i świetna współpraca grupy. Gra ze scenariuszem.

 

ZABAWY REKREACYJNE - szalone zabawy ruchowe pozwalające na zintegrowanie się grupy, lepsze poznanie siebie nawzajem, spędzenie czasu bardzo kreatywnie, między innymi kim jestem?, skojarzenia, limbo, mega skakanka, przeciąganie liny, zwariowana ciuciubabka.


WOJNA BALONOWA "WODNA BATALIA" - drużynowe rozgrywki z użyciem balonów wodnych ćwiczące spryt, szybkość i celność, idealna zabawa podczas gorących dni.


TEAM BUILDING - wszelkiego rodzaju formy integracji grupy sprawiające, że poszczególni jej członkowie poznają się nawzajem (swoje mocne i słabe strony), definiują wzajemne role w grupie, uczą się współpracy, czego konsekwencją powinno być jak najrzetelniejsze wykonanie powierzonych im zadań.


QUIZY TEMATYCZNE - dotyczące tematyki obozu.


NIESAMOWITE PRZYGODY - Kto wie, kto odgadnie... - dzień zagadek, łamigłówek i dowcipu, wieczór humoru, kalambury, pantomima.


PLAŻOWANIE I PŁYWANIE - pływamy, bawimy się w wodzie, konkursy i zabawy na plaży. Doskonalenie pływania z instruktorem nauki pływania ( dla chętnych).

SZALEŃSTWA NA OKRĄGŁO - dyskoteki, bal przebierańców, mam talent, wieczór filmowy, miss obozu, festiwal kolorów, bal przebierańców rozgrywki sportowe: siatkówka, koszykówka, salon piękności, chrzest itp.

 

Ognisko z kiełbaskami.

 

I wiele innych NIESPODZIANEK które czekają na dzieci.

 

NOWE PRZYJAŹNIE

 


Obóz Sportowy to nie tylko świetna okazja do nabycia nowych umiejętności akrobatycznych, Parkour, ale również do poznania nowych koleżanek i kolegów, z którymi można aktywnie spędzać czas i dzielić się pasją – również po obozie kontynuując od września zajęcia w Naszym Klubie.

 

 

 

Bardzo prosimy zainteresowanych o wcześniejsze zgłoszenie dziecka na wyjazd i wpłatę zaliczki w wysokości 500zł.

 

Wcześniejsza wpłata zaliczki gwarantuje niższą cenę.

 

 

Cena Obozu Sportowego: 2550zł ( 11dni )

Cena kolonii Letniej: 2350zł (  11 dni)

Przy wpłacie zaliczki 500zł do 15.04.2023r  GWARANTUJE niższą cenę o 100zł

 

Uwaga! Program dodatkowy może ulec zmianie ze względu na warunki atmosferyczne.

 

SMACZNIE JEMY: 4 posiłki dziennie w stołówce ośrodka: śniadanie,  obiad, podwieczorek, kolacja. Dodatkowo zapewniamy suchy prowiant na drogę powrotną.


ZAPEWNIAMY: zakwaterowanie i wyżywienie, dojazd autokarem z Otwocka i powrót, realizację programu, ubezpieczenie NNW, korzystanie z sal dyskotekowo-tanecznych, świetlic oraz boisk sportowych, wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę trenerską , pedagogiczną, medyczną, instruktorską i ratowników WOPR
Należy zabrać ze sobą: obuwie sportowe, klapki, strój kąpielowy, dwa ręczniki, przybory toaletowe, saszetkę na pieniądze, latarkę, kopertę na depozyt, apteczkę osobistą (aviomarin, witaminę C, rutinoscorbin, polopiryna, wapno, tabletki do ssania na gardło, bandaż elastyczny) – apteczkę osobistą dziecka (podpisaną) można oddać opiekunowi, krem ochronny z filtrem UV, preparat przeciw komarom.

 

UWAGA!!!


Dzieci alergiczne powinny zabrać ze sobą dwa inhalatory i przy wyjeździe jeden oddać opiekunowi.

 

PRZYSUCHA

Turnus : 25.06. – 05.07.2022r ( 11 dni )

 

https://www.youtube.com/watch?v=6IlDNfV5eis

https://youtu.be/5JmviQ_1Cn4

https://youtu.be/nnzlOIEnklg

https://youtu.be/WCAjhCRJ6m4

https://youtu.be/JKDTqrDrEC8

https://youtu.be/NZaFR3l3Tgs

https://youtu.be/VBZdcRGPgUQ

https://youtu.be/kz02uHUO4HM

https://youtu.be/HLRLUx8UJLo

https://youtu.be/jFK1IieyFy4

https://youtu.be/lpsbarWl8uk

 

 

Kontakt

Klub Sportowy TKKF „ APOLLO „ – OSA

Otwock, ul. Kopernika 12

Tel.: 22 788 41 75

Tel.: kom.: 501 012 191 lub 511 972 737

mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

 

TAK SIĘ BAWILIŚMY W LATO 2017!

 

 

Jeden z najciekawszych parków linowych w Polsce. Dla amatorów mocnych wrażeń przygotowano specjalne atrakcje a sprawdzić swe umiejętności będzie można m.in. na trasach o zróżnicowanym stopniu trudności:

-    trasa żółta (maluch) - 12 przeszkód, poziom wiekowy 3-12 lat, wysokość 2-3 m;

-    trasa niebieska - 15 przeszkód, łatwa - poziom wiekowy od 8 lat, na wysokości 4-8 m;

-    trasa czerwona - 16 przeszkód, trudna, jedynie dla dorosłych, na wysokości 6-10 m.

-    zjazd linowy nad plażą i zalewem o długości ponad 200 m.,

-    diabelskie wahadło - skok tandemowy lub pojedynczy z wysokości 16 m.

i Power Fan -  pionowy skok w dół z wysokości 13 m, z progresywnym systemem hamowania.

Trasa treningowa – 3 stanowiska do nauki systemu asekuracji;


Park linowy w Janowie Lubelskim posiada najbezpieczniejszy dostępny aktualnie na rynku, system ciągłej asekuracji. Zajęcia na wysokości odbywają się pod nadzorem instruktorów wspinaczki skałkowej oraz w pełnej asekuracji przy użyciu atestowanego sprzętu alpinistycznego. Uczestnicy wyposażeni są w uprzęże alpinistyczne oraz kaski.


Przeprawa  terenowo-bagienna.


Przeprawa przez wodę i bagna w trudnych warunkach z pełnym zabezpieczeniem.

Na zajęcia obowiązkowo należy zabrać ubrania i obuwie, które może ulec zamoczeniu i silnemu

zabrudzeniu.

 

Pojazdy terenowe.

Uczestnicy obozu będą mogli zmierzyć się z siłami natury jeżdżąc samochodami terenowymi typu: HAGGLUNDS BV 206 (dwuczłonowy transporter gąsienicowy) lub Land Roverami (samochody terenowe) w ekstremalnych warunkach.

 

 

Szczegółowe informacje pod nr. tel. 501 012 191

 

 

 

 

Poprawiony: wtorek, 21 lutego 2023 18:03